16. 9. – 1. FK Příbram – Milín

Důstojná prohra se zkušenějším soupeřem.


Datum
: 16. 9. 2017

Soutěž: Příbram – OP Mladší přípravka – skupina A:

Soupeř: TJ Ligmet Milín

Sestava: Grund, Dragoun, Hlavín, Lojín, Chyba, Píchal, Šrajn, Fousek, Černý, Novotný, Koričanský, Trnka

Výsledek: 16 : 10 pro TJ Ligmet Milín

 

V sobotu dne 16. září 2017 se uskutečnil mistrovský zápas mezi týmy 1. FK Příbram a TJ Ligmet Milín na hřišti našeho soupeře.

Naši borci se pustili do hráčů TJ Ligmet Milín s chutí a ihned se chopili vedení. To nám však vydrželo prvních několik minut a od stavu 4:4 se soupeř ujal iniciativy. Na konci první třetiny byl stav úctyhodných 5:4 ve prospěch našeho soupeře a to zejména díky aktivitě našich hráčů a výbornému výkonu Tomáše Trnky v brance.

Ve druhé třetině však dopadla na naše hráče krize. Nedokázali jsme si vybudovat šance a soupeře jsme pouštěli do úniků, ze kterých jsme pak dostali velké množství gólů. Druhá třetina tak vyzněla opět ve prospěch soupeře a to výrazným poměrem 7:2.

Ve třetí třetině jsme se ale vrátili ke hře ze třetiny první. Začali jsme více kombinovat, soupeře jsme aktivně napadali a dokázali jsme se více prosadit v koncovce, což vedlo k dílčímu skóre 3:3 v této třetině.

Celkové skóre tak skončilo poměrem 10:16 ve prospěch našeho soupeře. Přestože výsledek vypadá jednoznačně, bylo znatelné, že pokud se vrátíme ke kvalitní hře předváděné v první a třetí třetině, můžeme být v odvetném zápase celku z Milína rovnocenným soupeřem!

Toto je oficiální web fotbalistů FK Příbram – ročník 2010.