Turnaj v Drozdově – 4. 6. 2016

V sobotu 4. června 2016 jsme se zúčastnili turnaje v Drozdově, který pořádal náš trenér Petr Grund. Na turnaj dorazilo celkem další čtyři týmy a protože je příbramská základna fotbalistů rozsáhlá, rozdělili se fotbalisté na dva týmy.

Herně se oběma týmům dařilo.

Příbram A složená z nejlepších fotbalistů klubu nedala soupeřům šanci, když vyhrála všech 5 utkání v poměru: 6:2 s Cerhovicemi, 7:6 s Loděnicemi, 5:0 s Berounem, 5:0 s Královým Dvorem a 5:4 také s Příbramí B. U tohoto týmu je znatelný pokrok ve výkonnosti, neboť se hráčům podařilo přeskočit i týmy, které ještě na minulém turnaji v Králově Dvoře dominovali! Příbram A si tak vybojovala první místo!

Příbram B také bojovala statečně, když po vyrovnaném výkonu nakonec prohrála s Berounem v poměru 2:4, poté ale porazila Králův Dvůr 3:2 a dále nastoupila na favorizované Cerhovice, s nimiž ještě těsně před koncem utkání držela krok – nakonec však prohrála těsně 5:4. Další dvě utkání již borcům došli síly a proto prohráli s Loděnicemi 8:1 a s Příbramí A 5:4. Příbram B díky sympatickému výkonu skončili na pátém místě.

Za pořádání turnaje patří velký dík Petrovi za příkladnou organizaci!

Fotky z turnaje jsou ke stažení zde:

https://uloz.to/xHXYXgqh/turnaj-drozdov-zip.

 

Toto je oficiální web fotbalistů FK Příbram – ročník 2010.