10. 2. – Zbuzany

sdr

V sobotu dne 10. 2. jsme se zúčastnili turnaje ve Zbuzanech. Do turnaje nastoupili borci: Grund, Novotný, Fousek, Lojín, Hlavín, Pitra, Žák a Simonka od Honzy Jindruščáka.

Turnaj jsme otevřeli s týmem Viktorie Plzeň, která přijela do Zbuzan ve výborné formě. Hráči Viktorie na náš tým tlačili od první minuty, hráli kombinačně a svou rychlou hrou si zajistili výhru nad naším týmem. Naši hráči se na hřišti hledali a nevedla se jim zcela kombinace směrem k soupeřově brance.

Od tohoto utkání ale začal náš tým hrát lépe. Hráči začali působit více sehraným dojmem, což vedlo k vítězství nad Viktorií Žižkov.

Dalším soupeřem pak měl být tým Sedlčan, který pro nás představuje velice vyrovnaného a houževnatého soupeře. V tomto utkání jsme se ujali vedení, nicméně soupeř si nenechal nic líbit a dokonce utkání otočil ve svůj prospěch. Konec utkání ale patřil Příbramákům. V posledních pěti minutách stačili vývoj zápasu otočit a ještě zvýšit své vedení, které těsně před koncem utkání lehce stáhli Sedlčanští. Konečná výhra 5:4 byla však odměnou po předvedeném úsilí našeho celku!

V posledním utkání jsme pak nastoupili proti týmu Slavie U7. V utkání se nám dařilo vstřelit několik branek a kontrolovat vývoj celého zápasu až do vítězného konce.

Celkově tedy 1. FK Příbram skončila na druhé pozici. Za podaný výkon patří dětem i trenérům naše díky, stejně tak jako rodičům za dovoz borců na hřiště a za fandění během turnaje.