Odveta na Dobříši – 16. 5. 2016

Odvetu na dobříši zahájila první čtyřka silným tlakem, ze kterého jsme šli hned do vedení 3:0! Po té se situace na hřišti srovnala. Fotbalisté Dobříše se postupně dostávali do tempa a dokázali zareagovat na náš čtvrtý gól, když nejvyšší fotbalista Dobříše snižoval gólem vstřeleným na 4:1. Ještě do přestávky padl na obou stranách po jednom gólu, takže stav po první čtvrtině byl 5:2.

Ihned po přestávce šla Příbram do pětibrankového vedení, když v prvních 5 minutách se podařilo vstřelit další 2 góly a nastřelit tyčku soupeře (7:2)! V dalších částech se hra vyrovnala a také poměr držení míče se srovnal. Dobříš měla také několik dobrých útoků, které většinou skončili v rukách našeho gólmana. Před druhou přestávkou tak byl stav 8:3.

Ve třetí čtvrtině jsme na začátku nasadili k drtivému tlaku. První čtyřka vstřelila 3 góly a druhá hned doplnila další – stav skóre 12:3! Pak ale naši borci zvolnili, otevřeli pole v obraně a dovolili soupeři vstřelit několik gólů. Do šaten jsme tedy šli za stavu 13:6.

Ve čtvrté čtvrtině jsme již diktovali tempo zápasu a kontrolovali pohodlné vedení, když góly zaznamenali všechny příbramské lajny. Konečné skóre se zastavilo na stavu 18:9 pro naše fotbalisty.

 

Fotografie z utkání jsou k dispozici na odkaze:

https://uloz.to/x7M9tAQp/odveta-dobris-16-5-2016-zip

Heslo: „Příbram“

Toto je oficiální web fotbalistů FK Příbram – ročník 2010.