Radlice – 12. 2. 2017

Zlatí hoši z FK Příbram:-)

Radlice 12. 2. 2017

 

V neděli 12. 2. 2017 jsme nastoupili do turnaje v Radlicích v nominované sestavě: Hlavín, Grund, Fousek, Píchal, Lukavský, Chyba, Cajthaml, Černý. Tým vedli na turnaji trenéři Petr Grund a Martin Píchal.

Oproti původním propozicím se turnaj rozrostl na konečný počet šesti soupeřících týmů. Očekávání mohla být vysoká, protože se nám na tomto turnaji poměrně daří. Ve skutečnosti nás však měli čekat silní soupeři v týmech Roudnice či Bomhemians Praha. 

Roudnice byla naším prvním soupeřem ve společném premiérovém zápase. Zápas byl poměrně vyrovnaný, což vedlo ke konečnému výsledku 2:2 (tento výsledek se ukázal jako klíčový pro další průběh turnaje). Následovaly zápasy s Řeporyjemi, Radotínem, Bohemkou a Stodůlkami, které naši borci zvládli vítězně s famózním celkovým skóre 21:1. A díky totální převaze vstřelených branek nad obdrženými se našim fotbalistům podařilo získat na turnaji zlato (o lepší skóre před Roudnicí)! Díky tomu si fotbalisté FK Příbram drží šňůru již 4 po sobě jdoucích turnajů, které zvládli na stupních vítězů!

Slovo trenéra:

„Kluci navázali na kvalitní hru z předchozích turnajů, kontrolovali hru po celou dobu turnaje a prakticky ostatním týmům nedali šanci! První místo týmu korunoval skvělým výkonem Vašek Hlavín, kterému se díky jeho výkonu podařilo získat titul „Střelec turnaje“. Výkon celého týmu udělal radost také hlavnímu trenérovi Michalovi Čížkovi, který se klání bohužel nemohl zúčastnit.“

 

Propozice k turnaji: Propozice hala Radlice r.2010_12.2.17.

Toto je oficiální web fotbalistů FK Příbram – ročník 2010.