Archiv pro rubriku: KODEX ČAFC

Kodex ČAFC

KODEX HRÁČE

 1. Chování hráčů – Za všech okolností se hráč chová slušně, přátelsky a sportovně, vždy slušně pozdraví a poděkuje. 
 2. Strava – Před a při tréninku a utkáních hráč nejí smažená jídla (hranolky, krokety, řízky), těžká jídla, chipsy, hamburgery. Nepije sycené nápoje (Cola, Sprite, Fanta, atd.). Doporučená strava: ovoce, sušenky, müsli tyčinky, neperlivá voda. 
 3. Nominace – Provádí-li se na pořádané akce nominace hráčů výběrem, je většinou podmíněna účastí alespoň na dvou trénincích před akcí. Další kritéria: tréninková účast, chování při trénincích, individuální herní výkonnost a uhrazené příspěvky.

KODEX RODIČE

 1. Vy i my trenéři jsme partneři, kteří společně vychovávají a učí děti. Jeden bez druhého nic nedokážeme. 
 2. Prosíme Vás, abyste dětem fandili, podporovali je a chválili. Děti to od Vás očekávají. Nevyjadřujte se negativně k herním situacím, ani dětem neraďte, co v které situaci dělat. Naším cílem je, aby kluci dokázali vyhodnotit herní situace co nejdříve sami. Při hře by měli vnímat pokyny trenéra, nikoliv publika. Rady dětem nechte na trenérovi, aby neměli v hlavě zmatek. 
 3. Prosíme, dbejte na správnou životosprávu dětí (strava, pitný režim, spánek). Co a jak často jedí, jestli dostatečně pijí, jestli mají dostatek spánku. 
 4. Prosíme Vás, abyste pomohli ustrojit a obout hráče, ostatní nechte na trenérovi. Ten Vás v případě potřeby požádá o Vaší případnou následnou pomoc. 
 5. Prosíme Vás, abyste včas z tréninků a turnajů omlouvali své děti (z důvodu možné donominace jiného hráče na oznámený turnaj). 
 6. Pololetní příspěvky musí být placeny včas. Bez uhrazených příspěvků se nemůže hráč účastnit akcí. Nechceme trestat děti za opomenutí rodičů. Pokud jsou problémy, řekněte nám to včas. 
 7. Prosíme, nevyjadřujte se negativně o činnosti týmu na veřejnosti a internetových stránkách. Pokud myslíte, že je něco špatně, řešte to primárně s trenéry
 8. Pravidelně sledujte webové stránky, kde se Vám snažíme pravidelně přinášet nejdůležitější informace k činnosti. 
 9. V případě Vašich možností rádi uvítáme jakoukoliv pomoc (finanční či jinou), která by přispěla k dalšímu zlepšení činnosti našeho týmu. Pokud s něčím nesouhlasíte, něčemu nerozumíte, něco nevíte, ptejte se.

KODEX REALIZAČNÍHO TÝMU

 1. My jsme tu pro děti, nikoliv děti pro nás. 
 2. Včas Vás budeme informovat o všech podstatných věcech souvisejících s každodenní činností. 
 3. Svojí činností se budeme snažit vytvářet pro děti sportující v rámci týmu co nejoptimálnější prostředí, tak aby se zde cítily co nejlépe a rády se sem vraceli. 
 4. Každý dotaz týkající se činnosti týmu Vám bude v rámci našich vědomostí zodpovězen.