Sedlčany – 14. 4. 2016

Po turnaji v Králově dvoře se naši fotbalisté vydali za zkušenostmi na další ostrý zápas – tentokrát do Sedlčan, kde se měli postavit zkušenějšímu celku, který na českých trávnících působí o rok déle.

Zkušenosti soupeře byly viditelné od počátku zápasu, kdy soupeř nasadil tempo a propracoval se do tříbrankového vedení. Na našem týmu ale bylo znatelné, že nedá soupeři nic zadarmo a o výsledek zápasu se ještě pořádně popere. Ze stavu 5:2 se Příbrami podařilo nejdříve srovnat a pak dokonce jít do jednobrankového vedení 6:5.

Zápas byl od tohoto skóre vyrovnaný i díky našim dvěma brankářům, kteří si zaslouží zvláštní pochvalu! Po uplynutí základní hrací doby skončilo skóre smírným a spravedlivým výsledkem 14 :14, proto museli přijít na řadu pokutové kopy, ve kterých profitovali ze svých zkušeností Sedlčanští fotbalisté.

Díky dalšímu zápasu s vyspělým soupeřem nabrala Příbram další zkušenosti a nese si do tréninků nové poznatky, na nichž bude dále pracovat.

Děkuji všem hráčům za výkon po celou dobu zápasu a rodičům za rychlou reakci a dopravu našich borců na hřiště našeho soupeře.

Za trenérskou dvojici Michal Čížek.

PS: také děkujeme za fotky, které jsou z tohoto zápasu k dispozici na adrese: http://ulozto.cz/xmYB2d5Y/sedlcany-14-4-2016-zip s heslem „Příbram“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Toto je oficiální web fotbalistů FK Příbram – ročník 2010.