1.FK Příbram FA – SK SENCO Doubravka 9:4

ČDŽ U14 A

1.FK Příbram FA – SK SENCO Doubravka 9:4 (7:3)

Branky: 1´ Ťuka, 3´ Ťuka, 13´ Pešík, 16´ Ťuka, 23´ Ťuka, 30´ Vávra, 40´ Ťuka, 57´ Hlinka, 65´ Vlas

Sestava: Píchal – Fousek, Křížek, Hlavín (23´ Hlinka) – Hampejs, Šrajn, Lojín (41´ Novák), Pešík (57´ Chrastil), Hajšman (57´ Vlas) – Vávra (41´ Oravský), Ťuka (Čížek)

Hodnocení zápasu:

Poslední mistrovské utkání v soutěži jsme odehráli proti SK SENCO Doubravka. Dnes odehrála utkání kombinovaná sestava, ale to neměnilo naše plány utkání s přehledem zvládnout. Opět jsme měli dobrý vstup do utkání a do 3´minuty to bylo 2:0 v náš prospěch po dvou brankách benjamínka v naší sestavě Adama Ťuky alias Sonic. I soupeř pocítil, proč má takovouto přezdívku. Byl to takový fotbal bez starostí a trošku bez obran. Jak soupeř, tak my, jsme hráli spíše dopředu, než zodpovědně dozadu. Takže poločas skončil divoce 7:3 v náš prospěch a hned u 5ti branek byl právě Adam Ťuka.

Druhý poločas už nebyl tak aktivní z obou stran, prostřídalo se na obou stranách, ale i tak jsme pohodlně zvítězili 9:4. Pochvala pro všechny kluky za celou sezónu. Teď už nás čekají ve středu a v sobotu poslední dva krůčky ke splněnému cíli. Děkujeme rodičům za podporu a těšíme se, že nás přijdou podpořit a povzbudit v barážových zápasech.