17. 11. – Příbram

V pátek dne 17. listopadu pořádal spolek Sport 2010 ve spolupráci s 1. FK Příbram halový fotbalový turnaj ve sportovní hale v Příbrami. Tohoto turnaje se zúčastnily děti narozené v roce 2009 až 2011.
Pozvání přijaly týmy AC Sparta Praha, SK Slavie Praha, Bohemians Praha 1905, FC Viktoria Plzeň, TJ Tatran Sedlčany a FA Velvary, FK Kohouti Rokycany.

Do dopoledního turnaje nastoupili naši hráči U8 ve složení: Trnka, Fousek, Čížek, Šrajn, Grund, Píchal, Pitra, Hlavín a Lojín. V tomto složení odehráli fotbalisté turnaj se ctí a dokázali být ostatním týmům minimálně vyrovnanými soupeři. Díky tomu se nám podařilo získat výborné třetí místo v celkovém hodnocení.

Celkové pořadí:
1. místo: Bohemians Praha 1905
2. místo: AC Sparta Praha
3. místo: 1. FK Příbram
4. místo: SK Slavie Praha
5. místo: TJ Tatran Sedlčany
6. místo: FC Viktoria Plzeň
7. místo: FA Velvary

Do odpoledního turnaje nastoupili hráči U7 také v plné síle a z důvodů nepřítomnosti FC Viktoria Plzeň se tým rozdělil na dvě mužstva. Hráči předvedli velký zápal pro hru a plné nasazení. Díky tomu se jim podařilo získat krásné druhé a páté místo.

Celkové pořadí:
1. místo: Bohemians Praha 1905
2. místo: 1. FK Příbram I
3. místo: TJ Tatran Sedlčany
4. místo: FK Kohouti Rokycany
5. místo: 1. FK Příbram II
6. místo: FA Velvary

Děkujeme za maximální nasazení našim fotbalistům, trenérům a podpoře rodičů. Poděkování také patří vedení klubu 1. FK Příbram a ostatním sponzorům, kteří se velkou měrou podíleli na možnosti realizace této sportovní akce v Příbrami a již teď se těšíme na další takové turnaje, které spolek Sport 2010 plánuje na rok 2018.

Sponzoři halového turnaje:
Elektro Energo s.r.o.
firma SENO
obchod Dětská obuv
Masáže – Iva Havránková
firma TESORT, spol. s r.o.
obchod Top4football
Firma Nike
dodavatel energií Innogy
Elektro Trhové Dušníky

 

Propozice: Propozice pro halový turnaj U8

Toto je oficiální web fotbalistů FK Příbram – ročník 2010.