1.FK Příbram FA – SK Benešov 5:1 ( 4:0 )

Branky: 5´ Vávra, 9´ Vávra, 21´Šťástka, 36´ Oravský, 57´ Šťástka

Sestava: Píchal – Křížek, Vlas ( 41´ Hlinka ) – Hampejs, Chrastil, Novák, Lojín, Oravský ( 41´Pešík ) – Vávra ( 41´ Šrajn ), Šťástka

Hodnocení zápasu:

K dalšímu mistrovskému utkání jsme nastoupili v domácím prostředí proti SK Benešov. Je to soupeř z horní polovičky tabulky a herně nevypadal vůbec špatně. Opět jsme do utkání vstoupili aktivně a svoji nátlakovou hrou se dostali brzy do vedení. Krásná táhlá střela za vápnem Jakuba Vávry nás poslala už v 5´minutě do vedení. Mohli jsme vést hned ve 2´minutě, ale střela Jakuba Vávry zastavila konstrukce brány soupeře. Skóre jsme navýšili v 10´minutě po střele Tobiáše Oravského a dorážce Jakuba Vávry. Na vedení 3:0 v náš prospěch zvýšil kličkou „ prorážečkou“ a následné střelou pod víko Matěj Šťástka. Na poločasových 4:0 po hezké kombinační akci zakončil Tobiáš Oravský povedenou střelou na zadní tyči.

Do druhého poločasu jsme vystřídali 3 hráče a chvíli nám trvalo, než se trošku zkoncentrujeme a tak mohl soupeř snížit, ale trefil jen konstrukci branky. Druhý poločas byl více vyrovnaný, chyběla nám lehkost, akce byly upracované, nepodrželi jsme tolik míč v útoku a chyběla nám přesnost ve finální fázi. Nakonec jsme vstřelili ještě jednu branku Matějem Šťástkou po centru Patricka Lojína. Soupeř nám nakonec také vstřelil branku, kdy po střele z vápna náš brankář trošičku podcenil míč, který skončil v naší brance. Stav utkání skončil 5:1 v náš prospěch, zasloužená výhra.