28. 1. – HAMR Praha

Vítězství pro Tomáše Trnku!

dav

V neděli dne 28. ledna jsme se zúčastnili turnaje na UMT v Praze v Braníku v areálu HAMR. Tohoto turnaje se spolu s námi zúčastnilo další 6 pražských týmů. Za naše mužstvo hráli borci: Tobias Grund, David Píchal, Tomáš Pitra, Vašek Hlavín, Adam Dragoun, Kája Fousek a Šimon Novotný.

V této sestavě jsme se postupně utkali s týmy ČAFC Praha, SPARTA Praha dívky, METEOR Praha A a B, SK Ďáblice a FK Admira Praha.

dav

Naši borci si postupně poradili s každým ze soupeřů. Těžkým soupeřem byl tým METEOR Praha A, se kterým jsme zvítězili jen těsně 2 : 1, ale díky naší kvalitě hry jsme i v tomto zápase nezazmatkovali a udrželi ho do vítězného konce. A také díky tomu jsme se probojovali k poslednímu zápasu v boji o první příčtu s týmem FK Admira Praha. Naši hráči se před tímto utkáním dohodli, že budou usilovat o výhru pro zraněného spoluhráče – Tomáše Trnku a pokud vyhrají, dají toto vítězství právě jemu.

V posledním zápase pak bylo vidět, jaké zapálení pro hru máme. Díky dobré kombinaci našich hráčů se nám podařilo i poslední zápas turnaje dotáhnout do vítězného konce!

Našim borcům děkujeme za předvedenou hru a rodičům za podporu. Tohoto vítězství bylo dosaženo pro Tomáše Trnku, kterého budeme v průběhu týdne kontaktovat, abychom ho navštívili a popřáli mu brzké uzdravení. Těšíme se, až s námi začne opět trénovat!

 

Propozice:

Toto je oficiální web fotbalistů FK Příbram – ročník 2010.