28. 10. – Libchavy

V sobotu 28. října jsme se zúčastnili turnaje v Libchavách v sestavě: Píchal, Grund, Šrajn, Novotný, Hlavín, Fousek, Pitra.

Tento turnaj byl velmi kvalitně obsazen týmy z velkých měst (Bohemians, Sparta, Slavia, Jablonec, Sigma Olomouc, Baník Ostrava, Hradec Králové, Pardubice, Zbrojovka Brno, Libchavy, Choceň a my).

V základní skupině jsme se postupně střetli s týmy Jabloncem (výhra 4:3), s Libchavami (remíza 3:3), Sigmou Olomouc (výhra 4:2), Slávií (prohra 2:6) a Zbrojovkou Brno (výhra 5:4). Díky bojovnosti našich hráčů jsme se dostali do skupiny, která bojovala o 5. – 8. místo. V této skupině jsme se střetli hned v prvním zápase s posledním moravským celkem – Baníkem Ostrava, který jsme přehráli 5:2. V posledním utkání jsme podlehli týmu Bohemians (2:9) a dosáhli tak konečného 6. místa.

Na turnaji jsme tak zanechali dobrý dojem. S výkonem našich jsme velmi spokojení vzhledem ke vzdálenosti, nepřízni počasí a silné konkurenci. Tým FK Příbram vyšel z posledního venkovního turnaje v tomto roce se ctí!

Také děkujeme rodičům za dopravu a podporu našich hráčů na vzdáleném turnaji.

 

Propozice:

Toto je oficiální web fotbalistů FK Příbram – ročník 2010.