Odveta se Sedlčany – 5. 5. 2016

Dne 5. 5. se na stadionu 1. FK Příbram konala odveta zápasu se Sedlčany. Naši borci byli už v šatně naladěni na bojovnou vlnu, když slibovali soupeřům porážku za předchozí utkání.

Do brány si pro tentokrát stoupl Tomáš Trnka a v průběhu procvičování ostatních fotbalistů se s trenérem Petrem učil správná postavení a bránkářské zákroky. Po celém průběhu zápasu pak ukazoval, že byl vybrán mezi dvě tyče právem a že pochopil, jak má správný brankář chytat! Nejvíce si na něm cením jeho bojovnosti při útocích protivníka a také si při standardních situací soupeře dirigoval obranné postavení spoluhráčů. Tome, to byla dobrá práce!

V zápase se však Sedlčanům hned v úvodu podařilo vstřelit několik branek a dostat se až do tříbrankového vedení na skóre 4:1. Od této chvíle Příbramáci zaveleli ke stíhací jízdě. Několikrát se jim podařilo s v průběhu utkání přiblížit na rozdíl jednoho gólu, dvakrát dokonce nastřelili tyč a svými střelami neustále zásobili sedlčanské gólmany. Srovnání či otočení zápasu se však našim borcům nepodařilo.

Skóre však není rozhodující vzhledem k tomu, že se jednalo o další přípravný zápas. Naši hráči se spolu stále více sehrávají a některé akce jak v útočné tak také v obranné fázi hry vypadali již velmi zdařile.

Na konci utkání si ještě všichni hráči vyzkoušeli penalty a většina z nich také uspěla proti Sedlčanskému gólmanovi.

Herní projev našeho týmu neustále zraje a je znatelná zvyšující se forma našich hráčů, což hodnotím kladně před vrcholem sezóny na červnových turnajích.

Za trenérskou dvojici Michal Čížek.

 

PS: Fotografie z přátelského utkání jsou k dispozici na odkazu:

https://uloz.to/xQRZvMHG/5-5-2016-soccer-match-zip

Heslo: „Příbram“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Toto je oficiální web fotbalistů FK Příbram – ročník 2010.